go up


Alacak Sigortası


Firmaların kendilerini ürün ve hizmetlerinin karşılığının bir alıcı tarafından ödenmemesi riskine karşı koruması gerekmektedir. Alacak Sigortası ürün veya hizmetler için borçlu olan müşterilerin borçlarını ödememesi veya ödeme koşullarının gerektirdiğinden daha sonra ödememesi durumunda işletmeler için teminat sağlar. İşletmelere yeni müşterilere kredi verme güvenini verir ve genellikle daha rekabetçi oranlarda finansmana erişimi iyileştirir.

Alacak sigortası, bir müşterinin ödeme aczi yoluyla faturasını ödeyememesinden veya bir sözleşmenin şartları uyarınca ödemeyi reddetmesinden veya ödeyememesinden kaynaklanabilecek kayıplardan korunmanıza yardımcı olur. Alacak Sigortası ile işinizin müşterilerinizin iflası gibi kredi risklerine karşı korunduğunu bilerek güvenle ticaret yapabilir ve yeni pazarlar veya ürünler keşfedebilirsiniz. Coris Sigorta olarak işinizi gerçekten anlamak ve işinizde fark yaratmak için sizinle yakın çalışan güçlü ekipler oluşturuyoruz.


Daha fazla bilgi almak veya potansiyel bir işbirliği için lütfen formu doldurarak bizimle irtibata geçin


Isim ve Soyisim
 
e-posta
      
Tel
Verileriniz güvendedir. KVKK ve Gizlilik Politikamızı tıklayarak inceleyebilirsiniz Formu göndererek sözleşmemizi kabul etmiş oluyorsunuz.

instagram account linkedin account facebook account facebook account twitter account

Copyright © 2024 Coris Sigorta

YessCompany


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz. OK