go up


Mal ve Kaza


Belirsiz bir ekonomik ortam, zorlu sigorta koşulları ve teknolojik gelişmelere ayak uydurma ihtiyacı karmaşıklığı artırıyor. Düzenleyici ortam değişmeyi asla bırakmasa da, bunu dünya genelinde farklı hızlarda ve farklı yönlerde yapıyor. Bu nedenle, gelecekteki değişikliği tespit etmek ve öngörmek, sorumluluk yükleniminin çok önemli bir yönüdür. Çoğu ülkede bir tür motor kapsamı sunulsa da, kapsam ölçeği, tetikleyiciler ve sınırlar bir ülkeye göre ve bazen bir ülke içinde önemli ölçüde değişiklik gösterir.

İşçi tazminat sistemleri, gönüllülükten zorunlu tekliflere ve sınırlı tazminattan sınırsız tıbbi sorumluluklara kadar değişen faydalara önemli ölçüde farklılık gösterir. Ferdi kaza, genellikle ölüm, sakatlık ve istem dışı kaza sonucu meydana gelen yaralanmalar için sabit tazminat ödemeleri ile birinci şahıs teminatları sunar. Yenilikçi ürün tasarımı ve dağıtımı, bireylerin sayısız kapsama ihtiyaçlarına yanıt vermek için gereklidir ve küresel olarak ticari büyüme için itici güçlerdir. Coris Sigorta olarak tüm mülkiyet ve kazazede hatlarında sigorta yaparken, müşteri için katma değer üretmeye adanmış uyumlu bir güç olmaya devam ediyoruz.


Daha fazla bilgi almak veya potansiyel bir işbirliği için lütfen formu doldurarak bizimle irtibata geçin


Isim ve Soyisim
 
e-posta
      
Tel
Verileriniz güvendedir. KVKK ve Gizlilik Politikamızı tıklayarak inceleyebilirsiniz Formu göndererek sözleşmemizi kabul etmiş oluyorsunuz.

instagram account linkedin account facebook account facebook account twitter account

Copyright © 2024 Coris Sigorta

YessCompany


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz. OK