go up

Sosyal SorumlulukCoris, riskleri ele almak için ileriye dönük, ihtiyatlı ve sorumlu bir yaklaşım benimsemektedir. 45 yılı aşkın süredir Coris, dünya çapında çok çeşitli sigortacılık hizmetleri sunarak uzun vadeli değer yaratmıştır. Bu iş anlayışının sürdürülebilir eylemlerle, günümüzde olduğu gibi gelecekte de başarılı olmaya devam edeceğine inanıyoruz. Ekonomik, çevresel ve sosyal gereksinimleri uzlaştıran sorumlu kurumsal yönetim, bu yaklaşımın temelini oluşturmaktadır.

Coris Sigorta’daki iş modelimiz uzun vadede sorumluluk içeren, sürdürülebilir ve ileriye dönük eylemlere bağlıdır. İlgili yaklaşımın bizi daha başarılı kılmaya yardımcı olduğuna inanmamızın ötesinde, yapılacak en doğru prensibin bu olduğu kanaatindeyiz. Bu ilkeleri göz önünde bulundurarak, uluslararası kabul görmüş insan hakları ilkelerine uygun olarak hareket etmekle birlikte insan haklarına saygı duymaktayız.

Öncelikli işimiz sigorta ve reasürans risklerinin değerlendirilmesi ve çeşitlendirilmesidir. Ekonomik başarıyı toplum adına katma değerle ilişkilendirerek, sürdürülebilir aktiviteler için güçlü bir motivasyona sahibiz. Sigorta sektöründe bunu, temelde müşteri odaklı olmamız, sürdürülebilirlik kriterlerimiz, çevresel, sosyal, yönetim entegrasyonlarımızla ve sorumluluk dahilinde ürünler ve hizmetler sunarak başarmaktayız.

instagram account linkedin account facebook account facebook account twitter account

Copyright © 2024 Coris Sigorta

YessCompany


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz. OK