go up


Mühendislik Sigortaları


Mühendislik sigortalıları hakkındaki yetkinliğimiz, sizin güveniniz anlamına gelmektedir. Mühendislik yatırımları, sürekli olarak küresel endekslerden daha iyi performans göstermekle birlikte her bir proje farklı değerlendirilmektedir. Bu nedenle, en iyi fırsatları belirlemek karmaşık ve zorlu bir işlemdir. Bu çaba içinde yatırımcıları desteklemek için, Coris Sigorta ilgili risk faktörleri – makroekonomi, teknoloji, doğal afetler, proje yönetimi/operasyon, çevresel etki ve mikro yakından koordine analizler sonucunda elde edilen, bütünsel risk değerlendirme raporları sağlayan bir hizmet geliştirmiştir. Klasik tek konulu durum tespitinden farklı olarak yaklaşım, ilgili riskleri ve bunların proje içindeki karşılıklı bağımlılıklarını dikkate alır ve ağırlıklandırarak bütünsel, nesnel ve şeffaf bir genel bakış açısına olanak sağlar.

Mühendislik sigortası içinde sadece bir yapı yoktur. Yapıyı meydana getiren malzemeler, araç, gereçler, insan ve daha birçok faktör işin içerisine girdiği için bu konuda kaliteli bir paket içeriği elde etmek son derece önemlidir. Farklı özellikleri bir araya getirmek için farklı sigorta çeşitlerine yönelmek mümkündür. Ancak bütün hepsini mühendislik sigortaları adı altında teminat altına alabilirsiniz. Bu anlamda en önemli konulardan biri, teminat altına alınan yapı ile ilgili bütün risk durumlarının biliniyor olmasıdır. Coris Sigorta olarak bunların bilinmesi ve paket içeriğinde gösterilmesi, oluşabilecek bir olumsuzluk sonucunda konunun çözümlenmesi anlamına gelecektir.


Daha fazla bilgi almak veya potansiyel bir işbirliği için lütfen formu doldurarak bizimle irtibata geçin


Isim ve Soyisim
 
e-posta
      
Tel
Verileriniz güvendedir. KVKK ve Gizlilik Politikamızı tıklayarak inceleyebilirsiniz Formu göndererek sözleşmemizi kabul etmiş oluyorsunuz.

instagram account linkedin account facebook account facebook account twitter account

Copyright © 2023 Coris Sigorta

YessCompany


Web sitesi trafiğini analiz etmek ve deneyiminizi iyileştirmek için bu sitede 'çerez' kullaniyoruz. OK