Özel Sağlık Sigortası

Nedir?

En rutin diş, optik ve tıbbi tedavilerin ne kadar maliyetle sonuçlanabileceğini fark ettiniz mi? Reçeteli ilaçlar için, bir uzman doktora görünmek için ya da hastanede bir gece kalmak için. Hepsi kişisel harcamalara girebilir ve cebinizden bu harcamaları yapabilirsiniz. Özel Sağlık Sigortası ürünü sayesinde bu masraflarınızdan kurtulabilirsiniz.

Ne Sağlar?

Özel Sağlık Sigortası size ve ailenize nakit yardımı sağlar. Bu yüzden gelecek sefer ihtiyaç duyduğunuz rutin tıbbi tedavinin masraflarının çoğunun karşılanacağını bilirsiniz.

Avantajları?

3-18 Yaş Arası Çocuklar İçin Ücretsiz Teminat
• Eğer tek (münferit) teminat alınırsa çocuklarınız %50 yararlanır.
• Eğer ek (müşterek) teminat alınırsa çocuklarınız %100 yararlanır.

Seçtiğiniz teminat seçeneği hangisi ise Özel Sağlık Sigortası ürünü, sizin ve aileniz için uygun fiyatlar sunar. Ayrıca yıllık peşin ödemeyi seçerseniz toplam priminiz üzerinden %5 tasarruf edersiniz.

16 yaş ve üzerindeyseniz ya da 70 yaş altındaysanız ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyorsanız Özel Sağlık Sigortası ürününü satın alabilirsiniz. 65 yaş üzeri kişiler teminatların %50’sinden yararlanabilirler. Sigortaya giriş yaşı maksimum 70 yaş olup 75 yaşa kadar sigortalanabilirsiniz.

Müşteri temsilcilerimizin size en uygun teklifi verebilmesi için, lütfen aşağıdaki formu doldurun.